Download Free Templates http://bigtheme.net/ Websites Templates

Speciální nabídky, soutěže a věrnostní programy

Speciální nabídky: babovka

Bábovka ZDARMA! Bábovku, u nás pečenou, dostane ke kávě každý zákazník mezi 11 - 14 h. Nepotřebujeme se zbavit bábovky, to jistě ne. Tímto způsobem se snažíme přimět všechny potencionální zákazníky k ochutnání naší luxusní kávy Lucaffé.

 

 Soutěž:

PAN titul B2Kávová soutěž: Přihlaste se a zapojte do jedné z našich soutěží. Tato bude pro všechny milovníky kávy velice jednoduchá. Ohodnoťte nám kávu Lucaffé dle Vaší chuti, tak jako ve škole tzn. od 1 do 5. Skutečně nás zajímá, zda Vám káva Lucaffé chutná. Každý měsíc vylosujeme jednoho šťastlivce, a ten získá poukázku na 5 káv Lucaffé ZDARMA!

 pizza2

Pizzová soutěž: Zajímá nás, jaká pizza Vám skutečně chutná. Takže tentokrát je potřeba přihlásit tu skutečně nej! Vylosovaný výherce si může vybrat jakoukoli pizzu ZDARMA! Soutěžit můžete znovu a znovu - každý týden.

 hambac2

Velká hamburgerová soutěž: Tentokrát se soutěží o večeři pro 2 (dle vlastního výběru). Co je k tomu potřeba? Na doklad o zaplacení hamburger menu napsat kontakt a odevzdat obsluze. Ta jej vhodí do improvizovaného osudí. Vždy na konci měsíce bude vylosován výherce a díky zanechanému kontaktu na účtence bude ihned o výhře obeznámen. Může pak pozvat kohokoli na večeři ZDARMA!

 

Věrnostní program: Pokud si objednáváte pizzu telefonem, nebo chodíte rádi "do okýnka" , jistě se Vám zalibí akce DESÁTÁ PIZZA ZDARMA! Pizzu zdarma získáte velice jednoduš. Stači si u obsluhy vyzvednout kartičkuvěrnostního programu Pizza - caffé rozvoz. Při každém nákupu pizzy Vám obsluha dá razítko do prázdého políčka. Po nasbítání deseti políček vyplněný kupón odevzdáte obsluze a ihned získáte PIZZU (dle vlastního výběru) ZDARMA! A to se jistě vyplatí !!

 vipka

VIP KARTA: Vážíme si všech našich zákazníků. A někteří zákazníci si zase váží nas, naší PIZZA - caffé. Rozhodli jsme se právě jim věnovat naši VIP PIZZA - caffé kartu. Je to naše velké poděkování za to, že nás rádi a velmi často navštěvují. Kartu VIP PIZZA-caffé je pak nutné obsluze předložit vždy před placením, neboť jen tak Vám může být zaúčtována SLEVA 20%. Tyto VIP PIZZA-caffé karty vydává pouze zodpovědný vedoucí.