Download Free Templates http://bigtheme.net/ Websites Templates

O nás

Kavárna PIZZA-caffé se nachází v rekonstruovaných prostorách historického domu na ul. Cihlářova.

Tato ulice, bývalá ulice Panská, byla vždy jedním z nejdůležitějších městských míst v Moravské Třebové. Nachází se zde mnoho těch nejhezčích a nejzajímavějších domů města. Jedním z domů, který je i památkově chráněn, je i dům č.6.  Původně gotická stavba byla několikrát přestavěna.

Do dnešní podoby ji přebudovala významná třebovská rodina Wenzla Sponera. Díky citlivé rekonstrukci, probíhající v roce 2014-2015, si mohou všichni porhlédnout překrásné klenby, ale také přečíst krátké mravoučivé texty a zbožné průpovídky, které dal majitel Johannes Todtenwolf vytesat do plochých konzol kleneb. I dnes jsou pravdivé, jako pred 450-ti lety. Posuďte sami, navštivte nás.

 

Jsme rádi, že právě na této ulici a  tomto domě mohla naše kavárna PIZZA-caffé vziknout. Věříme, že se nám podařilo skloubit příjemnou, čistě moderní kavárenskou atmosféru a architekturu starých časů. Našim přáním bylo, aby hosté naší kavárny pocítili ten genus loci, který má tento dům a toto město.

 

Aby se jim u nás dobře pobývalo, mohou si dát jednu z nejkvalitnějších káv na českém trhu - Lucaffé, ochutnat některý z u nás pečených dortíků.
Těm, kterým by to nestačio a mají velký hlad, nabídneme pořádný hamburger z čerstvého hovězího a nebo vynikající pizzu vyráběnou striktně dle italského receptu a z italských surovin a k tomu vychlazeného Bernarda. Pochopitelně jsme nezapoměli na vegetariány a na ty, kteří si raději vyberou některý z výborných salátů. Na večerní posezení s partnery či přáteli jsme dokonale připraveni se skutečně širokou nabídkou kvalitních vín, ale také tvrdšího alkoholu.

 

Novinkou je, že nyní nabízíme čerstvé polední menu.

 

Každý prodloužený víkend v roce, je věnován některé ze světových kuchyní.
Již se vystřídala francouzská, italská, mexická...

 

Rádi Vás pohostíme i s vašimi spolupracovníky či obchodními partnery a uspořádáme pro Vás firemní párty či pronájem a na tyto akce umíme připravit speciální rauty (minipizzy, minihamburgery, chlebíčky a jiné chuťovky)

 

Samozřejmě úplně nejlepší bude, když přijdete, posedíte v kavárně, nebo na zahrádce a ochutnáte cokoli z naší nabídky. Jsme přesvědčeni, že nikoho v PIZZA - caffé nezklameme.

 

Tým PIZZA - caffé