Download Free Templates http://bigtheme.net/ Websites Templates

Káva a čaj

Poměrně dost dlouho jsme zvažovali výběr kávy. Od začátku bylo jasné, že musí být kvalitní, neboť v tomto městě nebylo místo, kde by se dobrá káva nabízela.
A tak není náhoda, že volba padla na špičkovou italskou kávu Lucaffé, která patří nejen v ČR k premiovým kávám.

Káva,směs Lucaffetteria 90% arabica a 10% cherry robusta, se přiváží převážně z afrických plantáží, z plantáží Jižní Ameriky a i malé procento z Asie. Právě tato kombinace vytváří jedinečnou chuť, která je umocněna velmi pomalým způsobem pražení  v pražírnách v severní Itálii. Díky tomu má káva jemnou, ale pikantní chuť sladké pražené čokolády.
Díky výberu zrn a způsobu pražení snižuje nebo dokonce eliminuje podrážděnost žaludku.

rozvozKáva Lucaffé si zaslouží kvalitní kávovar a třípákový Electra-Retro je nejenom propracovaný špičkový přístroj, ale i přímo umělecké dílo.
Naši baristé s tímto přistrojem umí velmi dobře, takže nezbývá jen přesvědčit se a ochutnat !

P.S. Víte něco o naší "kávové" soutěži? Pokud zatím ne, najeďte si na další informace na našich stránkách.

 

Čaj v PIZZA-caffé je stejně kvalitní jako káva. Tyto cejlonské čaje jsou balené do pyramid a v nabídce máme: čistý černý čaj English Breakfast, černý čaj aromatizovaný bergamotovou silicí, čaj s květy jasmínu. Dva čaje jsou určeny na zlepšení dobré nálady  - zelený čaj s citronelou a antioxidačními účinky a čaj Marry Berry (černý čaj pojmenovaný podle anglické spisovatelky) . Samozřejmě nabízíme i čaj bez kofeinu - tropické ovoce, bylinkové čaje.

 

Přijdte a přesvědčte se .... Tým PIZZA - caffé