Download Free Templates http://bigtheme.net/ Websites Templates

Stálá nabídka

Našemu týmu je blízká kuchyně kolem Středozemního moře, která je svěží, lehká, barevná, která je tvořena úplně, nebo z větší části zeleninou.

pizzzaHlavní součástí našeho jídelníčku je pizza. Tu vyrábí v našem městě a okolí tzv. kde kdo, ale JEN U NÁS SE VYRÁBÍ DLE ITALSKÉ RECEPTURY A Z ITALSKÝCH SUROVIN! A za tímto tvrzením si stojíme. Z široké nabídky si jistě každý vybere. Pizzu pečeme v elektrické peci, ale také v peci na dřevo. To potom naše pizza chutná skutečně fantasticky! Pokud chcete ochutnat pizzu v té nejautentičtější podobě, sledujte naše stránky, tam získáte informace kdy a v kolik hodin budeme podávat pizzu přímo z pece.

 

hambacHamburgery poněkud nezapadají do naší koncepce lehkých jídel inspirovaných kuchyní Itálie nebo Řecka. To je jasné! Ale máme pádný důvod. Naše hamburgery chutnají absolutně fantasticky! Připravujeme je vždy z čerstvého masa od místního řezníka a ta jemná bulka, tak to je náš produkt, který tu pečeme v naší peci. Takže žádné zmrazené nebo chlazené polotovary nenabízíme.

 kebab


Kebab
je sice taková rychlovka, ale díky velkému množství masa (většinou směs kuřecího a krůtího) a vždy čerstvé zelenině, zasytí i ty největší hladovce. Můžete si jej dát v tortile, ale všem také doporučujeme v chlebu. Máme pro to pádný důvod. Chleba si totiž také pečeme sami. A šťavnaté opečené masíčko v křupavém chlebíčku... to je dobrota !

 

sendvic

Sendviče jsou úžasné díky našemu domácímu chlebu. Jsou vhodné pro všechny kteří neradi čekají, nebo chtějí si dát jen tak něco lehkého k pivu či vínu. Těm, co by to nestačilo, doporučujeme přiobjednat si porci hranolek a salát coleslaw. Je to naše osvědčená kombinace

 

 

salat

Saláty začneme připravovat v okamžiku obdržení objednávky, takže jsou vždy naprosto čerstvé. V současnosti naši kuchaři připravují další druhy salátů, neboť jsou velmi žádané. Budou opět inspirovány středomořskou kuchyní, tentokrát kuchyní libanonskou a sysrskou.

 

dezertDezerty trochu nás mrzí, že to nejsladší je na našem jídelníčku shrnuto jen tak lakonicky do jedné obyčejné věty: dle denní nabídky

Jenže taková je skutečnost. U nás se opravdu pečou dortíky a dorty každý den čerstvé. A samozřejmě z kvalitních čerstvých surovin. V chladnějším období pracujeme hodně s krémem mascarpone. Vynikající ítalské tiramisu by pochopitelně bez mascarpone nebylo to pravé. V horkých letních měsících se soustřeďujeme na výrobu lehkých ovocných dortíků. Naše rada: když Vám bude jeden ovocný dortík připadat příliš lehký.. Dejte si dva + porci šlehačky k tomu.

Nezapomeňte přiobjednat si kávu Lucaffé.

Dobrou chuť přeje všem tým PIZZA-caffé.

P.S. Víte, že můžete soutěžit o večeři pro dva? Pokud ne, najděte si další informace na našich stránkách.